Visas kategorijas
  • Visas kategorijas
  • Apple produkti
  • Mobilie telefoni
  • Planšetdatori
  • Datortehnika
  • Sadzīves tehnika
  • Foto, video un optika
  • TV, audio un video tehnika
  • Spēļu konsoles un spēles
  • Skaistumam
  • Auto preces, GPS
  • Mājai
  • Dārzam
  • Sports
Preču katalogs
Fujitsu Quadro P400 2GB GDDR5 PCIE S26361-F2222-L44
Padalities Facebook Google+ Draugiem.lv
  • Ražotājs: Fujitsu
  • Mikroshēmu kopne (chipset): Quadro P400
  • Atmiņas veids: GDDR 5
  • Atmiņa (GB): 2
  • Biti: 64 bit
  • Interfeiss: PCI Express 3.0
Preces kods: 291511
101.85 €
Par pieejamību jautājiet operatoram!

Kopējie parametri

Ražotājs Fujitsu
Maksimālā izšķirtspēja Maksimālā izšķirtspēja:
Jo augstāka izšķirtspēja, jo skaidrāks attēls.
5120 x 2880
Ekrānu uzturēšanas skaits 4

Čipsets

GPU GPU:
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
Quadro
Mikroshēmu kopne (chipset) Mikroshēmu kopne (chipset):
Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli.
Quadro P400

ATMIŅAS PARAMETRI

Atmiņas veids Atmiņas veids:
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar GDDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
GDDR 5
Atmiņa (GB) Atmiņa (GB):
Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.
2
Biti Biti:
Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.
64 bit
Takts frekvence (Atmiņa) (MHz) Takts frekvence (Atmiņa) (MHz):
Jo lielāks atmiņas ātrums, jo jaudīgāka video karte.
3200

INTERFEISS

Interfeiss Interfeiss:
Patreiz aktuālākā grafisko karšu pieslēgvieta pamatplatēs ir PCI-Express 3.0. Tas ir pamatplates spraudnis, kurā ievietosiet grafisko karti un kurš tiks izmantots datu apmaiņai starp centrālo procesoru (CPU) un grafisko procesoru (GPU).

PCI-Express 3.0 standarts ir savietojams iepriekšējo 2.0 versiju, vienīgi šādā slēgumā, iespējams, lietotājs nespēs pilnībā izmantot 3.0 pieslēguma potenciālu. Pārāk satraukties par to gan šobrīd nav jēgas, jo pat jaudīgākās grafiskās kartes nespēj pilnībā noslogot PCI-Express 2.0 kopniu, tādēļ PCI-Express 3.0 ir tehnoloģija ar rezervi nākotnei.
PCI Express 3.0

MONITORU PIESLĒGUMA VEIDI

D-Sub D-Sub:
D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.
DVI DVI:
DVI ir ciparu standarts un nodrošina augstu attēla kvalitāti, tomēr pateicties spraudņa lielajam izmēram un standarta nespējai attīstīties tālāk dēļ dažiem tehniskiem ierobežojumiem šis pieslēgums pamazām zaudē aktualitāti atstājot vietu modernajiem HDMI un DisplayPort standartiem.

DVI ir savietojams ar HDMI un ir pieejamas pārejas abos virzienos.

DVI nav savietojams ar DisplayPort, toties mēdz būt pieejami DualMode DisplayPort savienotāji, kas, līdzīgi kā DVI konektors, kurš satur D-sub signālu, arī šie DualMode DisplayPort satur HDMI/DVI signālu un attiecīgi virzienā DisplayPort -> DVI spēj pārraidīt attēlu.
HDMI HDMI:
HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.
DisplayPort DisplayPort:
DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.
1

Papildus

DirectX 12.0
OpenGL 4.5

Garantija

Garantija Ir
Garantijas laiks 2 gadi
Uzrakstīt atsauksmi

Šeit varat pievienot Jūsu atsauksmi par produktu vai atstāt komentāru. Lai pievienotu komentāru Jums ir jābūt reģistrētam lapā.

Pēc komentāra pievienošanas, tas tiks pārbaudīts un pievienots lapā!