Visas kategorijas
 • Visas kategorijas
 • Apple produkti
 • Mobilie telefoni
 • Planšetdatori
 • Datortehnika
 • Sadzīves tehnika
 • Foto, video un optika
 • TV, audio un video tehnika
 • Spēļu konsoles un spēles
 • Skaistumam
 • Auto preces, GPS
 • Mājai
 • Dārzam
 • Sports
Preču katalogs
Panasonic DMC-TZ70 Black
Padalities Facebook Google+ Draugiem.lv
 • Megapikseļu skaits (Mpx): 12.1
 • ISO Jutība (Min): 80
 • ISO Jutība (Max): 6400
 • Optiskais Zoom (xN): 30
 • Diafragma: F3.3 - F6.4
 • Video ieraksts: Ir
Preces kods: 253894
249.45 €
Ir piegādātāja noliktavā!
Daudzums
-
+
Ielikt grozā
Ielikt velmju sarakstā
Salīdzināt

Kopējie parametri

Ražotājs Panasonic
Skatu meklētājs Skatu meklētājs:
Atspoguļo nākamo kadru fotoaparāta displejā tādu, kāds tas sanāks rezultātā. Ar rāmi palīdz ierobežot fotogrāfa skatienu un īpaši var būt noderīgs tuvplāna foto uzņemšanas laikā.
Elektroniskais
Displejs Displejs:
Displeja esamība fotokamerā, kas rāda visus iestatījumus un režīmus, kā arī uzņemtus kadrus.
Klasiskais
Displeja izmērs (collas) Displeja izmērs (collas):
Displeja izmērs pa diagonāli collās (1 colla = 2.54 cm). Ar lielāku izmēru Jums būs ērtāk caurskatīt lielu fotogrāfijas daudzumu.
3.0
Akumulators Akumulators:
Digitālajām fotokamerām var būt savs lādējamais akumulators, vai arī tā var darboties no АА tipa akumulatoriem.
Li-Ion
Krāsa Melna

Fotokameras matrica

Matricas tips Matricas tips:
Ja agrāk filmiņu fotoaparātos attēli tikai ierakstīti uz filmas, tad mūsdienu digitālajās fotokamerās – uz fotomatricas. Tā ir plāksne ar lielu pikseļu skaitu (attēla gaismjutīgi punkti), un tieši no matricas ir atkarīga fotogrāfiju kvalitāte. Var būt CCD vai CMOS tipa matrica.
MOS
Megapikseļu skaits (Mpx) Megapikseļu skaits (Mpx):
Gaismjutīgi punkti (pikseļi), kas veido attēlu un ietekmē fotogrāfijas izšķirtspēju.
12.1
Maksimālā izšķirtspēja Maksimālā izšķirtspēja:
Jo labāka ir izšķirtspēja, jo kvalitatīvākas fotogrāfijas sanāk. Lai sanāktu augstas kvalitātes fotogrāfijas, parasti ir nepieciešama izšķirtspēja 4288 x 3216 pikseļi un vairāk.
4000 x 3000
ISO Jutība (Min) ISO Jutība (Min):
Fotomatricas gaismas jutība, ko var regulēt atkarībā no foto uzņemšanas apstākļiem un veida. Nekustīgu objektu kvalitatīvai attēlu uzņemšanai pietiekamā apgaismojuma apstākļos būs nepieciešama mazāka jutība (100 ISO), nekā ātrā kustībā esošu objektu uzņemšanas laikā slikta apgaismojuma apstākļos (10000 ISO).
80
ISO Jutība (Max) ISO Jutība (Max):
Fotomatricas gaismas jutība, ko var regulēt atkarībā no foto uzņemšanas apstākļiem un veida. Nekustīgu objektu kvalitatīvai attēlu uzņemšanai pietiekamā apgaismojuma apstākļos būs nepieciešama mazāka jutība (100 ISO), nekā ātrā kustībā esošu objektu uzņemšanas laikā slikta apgaismojuma apstākļos (10000 ISO).
6400

Objektīvs

Optiskais Zoom (xN) Optiskais Zoom (xN):
Ļauj vizuāli „pietuvināt” un „attālināt” foto uzņemšanas objektu, netuvojoties tam, kas palielina foto uzņemšanu iespēju skaitu. Optiskā zoom’a skaitlis rāda cik reizes var pietuvināt objektu ar objektīva palīdzību. Amatieriem visbiežāk ir pietiekami ar trīskāršu un četrkāršu zoom’u.
30
Diafragma Diafragma:
Starpsieniņa starp fotomatricu un attēlu, kas izmaina caurejošas gaismas daudzumu caur fotoaparāta objektīvu, pogas nospiešanas momentā. To var regulēt atkarībā no vēlamā gala rezultāta: precīziem attālinātajiem objektiem – maza diafragma (2.0), bet precīzajiem tuvajiem fotogrāfijas objektiem un и izkliedētam fonam – liela diafragma (5.6).
F3.3 - F6.4

Foto uzņemšana

Attēla stabilizators (foto uzņemšana) Attēla stabilizators (foto uzņemšana):
Mazina roku drebēšanas efektu, kas ļauj iegūt precīzu attēlu, īpaši kad ir uzstādīts liels optiskais zoom, kā arī ar lielu ekspozīciju. Var būt optiskais un digitālais stabilizators.
Optiskais
Ekspozīcija (sek) Ekspozīcija (sek):
Pogas nospiešanas moments, kad gaisma nokļūst līdz fotomatricai. Piemēram, īsa ekspozīcija (mazāk par 1 sekundi) derēs labi apgaismotu un kustībā esošu foto objektu uzņemšanai, it kā apturot tos (strūklakas pilienu šļaksti, lietus pilieni, dzīvnieku kustēšanās, sporta sacensības utt). Ekspozīcija kopā ar objektīva diafragmu bieži nosaka fotogrāfijas gala rezultātu.
4 - 1/1200
Manuālā ekspozīcijas un diafragmas uzstatīšana Manuālā ekspozīcijas un diafragmas uzstatīšana:
Palīdz regulēt vajadzīgu gaismas daudzumu, kas nokļūst līdz fotomatricai. Parasti ir tikai pusprofesionālajām un profesionālajām kamerām, tā kā manuālai ekspozīcijas un diafragmas uzstatīšanai ir vajadzīga pieredze fotografēšanā.
Ir
Makro režīms Makro režīms:
Nelielu objektu ļoti precīza foto uzņemšana tuvplānā ar attālumu līdz 20 cm. Tāds liels mērogs ir nepieciešams kvalitatīvu kukaiņu, monētu, juvelierizstrādājumu utt. fotogrāfiju radīšanai.
Ir
Sērijuzņemšanas režīms Sērijuzņemšanas režīms:
Fotografējot sporta sacensības dažreiz īsā laika periodā ir nepieciešams uztaisīt fotogrāfiju sēriju, lai paspētu iemūžināt vienu īsu brīdi.
Ir

Video ieraksts

Video ieraksts Video ieraksts:
Video ieraksta režīms, kas ir gandrīz visām mūsdienīgajām fotokamerām, bet nav to pamatfunkcija.
Ir
Video maksimālā izšķirtspēja Video maksimālā izšķirtspēja:
Lielāka izšķirtspēja ļauj iegūt precīzāku un detalizētāku videoattēlu. Uz šo brīdi digitālajās fotokamerās visbiežāk ir uzstādīta izšķirtspēja 1280 x 720 (HD), bet kvalitatīvākiem video ierakstiem var iegādāties fotoaparātu ar video izšķirtspēju Full HD (1920 x 1080).
1920 x 1080 (Full HD)
Maksimālā kadru frekvence Maksimālā kadru frekvence:
Nosaka attēlotu kustību plūdenumu un video ieraksta kvalitāti. Lai izvairītos no rāvienveidīgām kustībā esošajiem objektu kustībām, pietiek, lai frekvence būtu 25-30 kadri sekundē.
50
Audio ieraksts Audio ieraksts:
Audio ieraksta režīms digitālajā fotokamerā.
Ir

Pieslēguma veidi

Atmiņas karte Atmiņas karte:
Atmiņas kartes veids, ko atbalsta digitālā fotokamera. Visbiežāk tā ir SD, SDHC un SDXC, kuras apjoms var svārstīties no 2 GB līdz 64 GB.
SD
SDHC
SDXC
USB USB:
Datu pārraide no digitālās fotokameras uz datoru ar USB kabeļa palīdzību.
Ir
HDMI HDMI:
Augstās izšķirtspējas video ieraksta pārraide no digitālās fotokameras uz televizoru vai monitoru ar HDMI kabeļa palīdzību.
Ir

Unikālās īpašības

Wi-fi Wi-fi:
Datu pārraide no digitālās fotokameras uz datoru ar bezvada interfeisa Wi-Fi palīdzību. Tāpat arī fotogrāfija var pa tiešo izdrukāt ar printeri (ja printeris arī atbalsta Wi-Fi).
Ir
GPS GPS:
Uzstādīts GPS-uztvērējs, kas foto uzņemšanas laikā nosaka koordinātes un ieraksta tās atmiņas kartē kopā ar fotogrāfiju vai video ierakstu. Tādā veidā Jūs varēsiet parādīt saviem draugiem pārvietošanas maršrutus, kad izvietosiet fotogrāfijas sociālajos tīklos.
Nav
Ūdensnecaurlaidīgs korpuss Ūdensnecaurlaidīgs korpuss:
Šī funkcija pieļauj neilgu atrašanos ūdenī ar iegremdēšanos uz noteiktu dziļumu, kas ir atkarīgs no kameras parametriem (ir norādīti instrukcijā, kas nāk līdzi kamerai), un iespēju fotografēties lietū.
Nav

Izmēri un svars

Platums (mm) 110.7
Augstums (mm) 64.6
Dziļums (mm) 34.4
Svars (bez akumulatora / baterijas) (g) 217

Garantija

Garantija Ir
Garantijas laiks 2 gadi
Uzrakstīt atsauksmi

Šeit varat pievienot Jūsu atsauksmi par produktu vai atstāt komentāru. Lai pievienotu komentāru Jums ir jābūt reģistrētam lapā.

Pēc komentāra pievienošanas, tas tiks pārbaudīts un pievienots lapā!